Dobrý den,vítáme Vás na stránkách našich renovací.Zabýváme se filmováním postupů renovací chalupářských starožitností .Následně tento obsah vystavujeme na náš YouTube kanál Veradona Restoration. Pokud máte zájem o renovaci, napište nám :)

Žehličky - Sad Iron Cast

Pokračujte dole na pravo ,,zobrazit celé,, Některé fotky nemají foto před renovací,dříve jsem je nepořizoval . Pro zobrazení všech fotek v dané kategorii ,klikněte na šipku vpravo pod obrázkama ,,zobrazit celé,,
Hlazenka-zdobená.jpg
žehlička-úzká-zdobená.jpg
žehlička-hlazená.jpg
žehlička-s-kličkou.jpg
žehlička-pětihranná.jpg
žehlička-široká.jpg
žehlička-dno.jpg
žehlička-mosaz.jpg
žehlička 12.jpg
žehlička 11.jpg
Žehlička-s-kličkou-2.jpg
Žehlička-6.jpg
žehlička-5.jpg
žehlička-4.jpg
žehlička-3.jpg
Žehlička-5.jpg
Žehlička-4.jpg
Žehlička-3.jpg
Žehlička-2.jpg
Žehlička-1.jpg
Fiĺakovo-č.4.jpg
Žehlička-s-kličkou-1.jpg
Žehlička-s-hlavou-lva.jpg
Žehlička-s-kličkou.jpg
Žehlička-s-kuličkou.jpg
Německá komínová žehlička na uhlí tzv.,,Berlínská,, . Žehlička je z přelomu 19/20 století ,váha 3,29 Kg .  Korpus je litinový s dřevěnou ručkou .  5-stranná žehlička má dno a víko trojhranné ,zakončené ostrým klínovým zobákem. Vzadu má půlkulatý otvor se záklopkou , kde se  reguloval proud vzduchu , tím rychlost hoření a  teplota.Víko je plytké ,posazené na dvou závěsech zakotvených do stran. Komínek má s kruhovým příčným průřez s vývodem směřujícím  šikmě k podélné ose zakončený plastickou hlavou draka s  otevřenou tlamou. Ve spodní části  týlu je reliéf listu  . Na boku pružinové zamykání prohnuté do boku ve vrchní části s otvorem pro bodec víka.  Chybí pouze pod rukojetí plechová krytka aby nedošlo k popálení obsluhujícího.
Německá komínová žehlička na uhlí tzv.,,Berlínská,, . Žehlička je z přelomu 19/20 století ,váha 3,29 Kg . Korpus je litinový s dřevěnou ručkou . 5-stranná žehlička má dno a víko trojhranné ,zakončené ostrým klínovým zobákem. Vzadu má půlkulatý otvor se záklopkou , kde se reguloval proud vzduchu , tím rychlost hoření a teplota.Víko je plytké ,posazené na dvou závěsech zakotvených do stran. Komínek má s kruhovým příčným průřez s vývodem směřujícím šikmě k podélné ose zakončený plastickou hlavou draka s otevřenou tlamou. Ve spodní části týlu je reliéf listu . Na boku pružinové zamykání prohnuté do boku ve vrchní části s otvorem pro bodec víka. Chybí pouze pod rukojetí plechová krytka aby nedošlo k popálení obsluhujícího.
žehlička.jpg
Lev.jpg
Kulička.jpg
S.jpg
A.jpg
žehlička-červená-ručka.jpg
Zdobená-malá.jpg
žehlička-1.jpg
Filakovo-3.jpg
Patent-EAG-plynová.jpg
Americká.jpg
Americká.jpg
žehliža-úzká.jpg
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Stránky zdarma
TOPlist
Locations of visitors to this page
Děkuji za návštěvu .
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one